Vergroten
Foto 1 van 2
Vergroten
Foto 2 van 2

Nick en Charlie ontmoeten elkaar…

Door: Alice Oseman
  • Deel 1
  • Leeftijdscategorie > 15 jaar
  • Boek bevat 288 pagina's
€ 15,00
  • Gratis verzending bij een bestelling vanaf € 35,00

  • Inpakken voor maar € 1,50

  • 14 dagen omruilgarantie

beschikbaar
Voor 15.00 uur besteld, dezelfde dag door ons verzonden

Omschrijving

Heartstopper is hot! Wereldwijd al meer dan een kwart miljoen keer verkocht! Het afgelopen schooljaar was niet geweldig voor Charlie, maar hij wordt in ieder geval niet meer gepest. Nick, rugbyster van de school, heeft hier en daar wat gehoord over Charlie – de jongen die vorig jaar gedwongen uit de kast moest komen en een paar maanden werd gepest – maar hij heeft nog nooit met hem gepraat. Tot ze naast elkaar in de klas komen te zitten… Er ontstaat een warme en intieme vriendschap en al snel valt Charlie als een blok voor Nick, ook al weet hij dat hij geen enkele kans maakt. Maar Nick worstelt met zijn eigen gevoelens en hoe dichter de twee naar elkaar toe groeien hoe duidelijker het wordt dat liefde ontzettend onvoorspelbaar en verrassend is. Eerste deel van vijfdelige graphic novel-serie over het leven, de liefde en alles wat ertussenin gebeurt Voor fans van Becky Albertalli, Rainbow Rowell enCasey McQuiston Dit LHBTQ+-liefdesverhaal is een waar internetfenomeen! Binnenkort te zien op NETFLIX ‘Ronduit verrukkelijk. Lief, romantisch, vriendelijk. Prachtig tempo. Ik vond dit boek geweldig.’ Rainbow Rowell, auteur van Carry On ‘De queer graphic novel waar we op de middelbare school naar snakten.’ Gay Times

Product informatie

AuteurAlice Oseman
UitgeverijVan Goor
Verschenenaugustus 2021
TaalNederlands
VertalingNiels van Eekelen
SoortMet illustraties
ISBN9789000378807
SerieHeartstopper
Afmeting22.9 x 15 x 1.9 cm
Gewicht515 gram
VormPaperback / softback
NUR285 - Fictie 15+

In deze serie

Nick en Charlie ontmoeten elkaar…

Nick en Charlie ontmoeten elkaar…

Door: Alice Oseman
€ 15,00