Vergroten
Foto 1 van 2
Vergroten
Foto 2 van 2

Lars Leugenaar. Het pudding probleem

Door: Joe Berger
  • Leeftijdscategorie 7-9 jaar
  • Boek bevat 240 pagina's
€ 14,99
  • gratis verzenden vanaf € 30,00

  • inpakken voor maar € 0,50

  • 14 dagen omruilgarantie

  • afhalen in de winkel is gratis!

op voorraad leverancier
levertijd 3-4 werkdagen

Omschrijving

Lars Leugenaar. Op het eerste gezicht is hij een heel gewone jongen. Hij woont samen met zijn vader, moeder, zus en hun kat Pudding. Er is maar één ding een beetje anders aan Lars. Hij LIEGT. Nogal veel, en over van alles! Hij doet het niet eens (altijd) expres. Hij wil best eerlijk zijn, maar de waarheid is vaak zo ingewikkeld… en onhandig! Dus werkt Lars zich keer op keer flink in de nesten. Tot het ernaar uitziet dat hij nog maar één uitweg heeft: de waarheid vertellen. Maar of hij dat ook écht doet, weet je bij Lars nooit zeker… 'Het Pudding probleem' is het eerste boek in de Lars Leugenaar-serie van Joe Berger. Voor fans van 'Tom Groot' en 'Het leven van een Looser': Lars Leugenaar is eigenzinnig, grappig, ad rem en hartverwarmend. Kinderboekenauteur Manon Sikkel verzorgde de Nederlandse vertaling van 'Lars leugenaar – Het pudding probleem'.

Product informatie

AuteurJoe Berger
UitgeverijKluitman
Verschenenseptember 2018
TaalNederlands
IllustratiesJoe Berger
SoortMet illustraties
ISBN9789020672817
Afmeting19.3 x 14.1 x 2.8 cm
Gewicht387 gram
VormHardback
NUR282 - Fictie 7-9 jaar