Vergroten
Foto 1 van 1
De Kinderboekwinkel Tip

Het geheugenboek

Door: Lara Avery
  • Leeftijdscategorie 13-15 jaar
  • Boek bevat 384 pagina's
€ 20,99
  • gratis verzenden vanaf € 30,00

  • inpakken voor maar € 0,50

  • 14 dagen omruilgarantie

  • afhalen in de winkel is gratis!

op voorraad leverancier
levertijd 3-4 werkdagen

Omschrijving

Het geheugenboek van Lara Avery is perfect voor fans van John Green, Jennifer Niven en Gayle Forman.Nu met GRATIS notitieboekje!De 17-jarige Sammie weet precies wat ze wil: met de hoogste cijfers haar eindexamen halen en het kleine plaatsje waar ze woont voorgoed de rug toekeren. Dan hoort ze dat ze een zeldzame ziekte heeft die haar herinneringen van haar zal stelen. En zo wordt het geheugenboek geboren. Sammie schrijft aan haar toekomstige zelf: over waar ze haar studieboeken opbergt, op wie ze verliefd is en wie haar hart heeft gebroken, en over haar oude jeugdvriend die er alles aan doet haar aan het lachen te maken, en haar tot het einde toe te steunen...Het geheugenboek van Lara Avery zal gegarandeerd je hart breken. Houd je zakdoekjes maar klaar!

Gelezen door De Kinderboekwinkel

Ik heb veel te lang gewacht met het lezen van dit boek, omdat ik vooral dacht aan de triestheid die het boek ademt en ik daar eigenlijk niet aan wilde. Het boek gaat over Sammie McCoy, een jong meisje met een geweldig doorzettingsvermogen en de obsessie haar leven volledig te documenteren; haar geheugen wordt namelijk langzaam maar zeker volledig aangetast door een ziekte. Dus ja, dit boek moest me haast wel aan het huilen brengen. Op een lelijke manier, in de trein waar anderen bij waren natuurlijk. Maar zelfs dat had ik niet willen missen, want dan had ik Sammie niet leren kennen. (Kirsten, De Kinderboekwinkel)

Product informatie

AuteurLara Avery
UitgeverijLuitingh Sijthoff
Verschenenapril 2017
TaalNederlands
SoortZonder illustraties
ISBN9789024574056
Afmeting21.7 x 14.4 x 4.2 cm
Gewicht692 gram
VormHardback
NUR284 - Fictie 13-15 jaar