Vergroten
Foto 1 van 2
Vergroten
Foto 2 van 2

Elke dag broerdag

Door: Tineke Honingh
  • Leeftijdscategorie 10-12 jaar
  • Boek bevat 176 pagina's
€ 14,99
  • Gratis verzending bij een bestelling vanaf € 35,00

  • Inpakken voor maar € 1,50

  • 14 dagen omruilgarantie

op bestelling leverbaar
binnen 2-3 werkdagen naar je verzonden

Omschrijving

Een ontroerende roman over vijf broers die alles op alles zetten om hun gezin bij elkaar te houden  Voor Noa, Robbe, Kees, Dook en kleuter Tibbe is het elke dag broerdag. Ze zijn onafscheidelijk en het maakt ze helemaal niets uit dat ze niet allemaal dezelfde ouders hebben. Samen bouwen ze hutten en ravotten ze in het bos – en als een van hen in de problemen zit, kan hij rekenen op de rest. Ze horen bij elkaar, wat er ook gebeurt. Als Noa op een dag een paarse envelop ziet liggen met de naam van een advocaat erop, roept hij een broeralarm uit. Met z’n vijven gaan ze op zoek naar de brief, waarin ze woorden lezen die ze niet helemaal begrijpen, maar waarvan ze weten dat ze slecht nieuws betekenen: omgangsregeling, nieuwe woonsituatie, voogdij, ouderschapsplan… De vijf jongens besluiten dat ze niet zonder elkaar kunnen, maar wél zonder ouders. Samen lopen ze weg, het bos in, in de hoop dat ze zo bij elkaar kunnen blijven. Daar buiten in het bos, tussen de reeën, buizerds en insecten ontdekken ze wat ze echt aan elkaar hebben. Dat je soms niet alles aan elkaar kunt vertellen. En, uiteindelijk, de waarheid over de paarse envelop. Elke dag broerdag is een ijzersterke nieuwe roman voor kinderen vanaf negen jaar van de auteur van Het (on)gewone verhaal van Bo (en Tom). Perfect voor de fans van Anna Woltz, Enne Koens en Jacques Vriens. 'Honingh schrijft vaardig en levert frisse, levensechte dialogen. Een schrijfster om in de gaten te houden.' Bas Maliepaard, Trouw 'Met dit derde boek lost Tineke Honingh de belofte van veelbelovend auteur ruimschoots in.' Kinderboekenpraatjes.nl  

Product informatie

AuteurTineke Honingh
UitgeverijVan Holkema & Warendorf
Verschenenoktober 2019
TaalNederlands
SoortZonder illustraties
ISBN9789000368969
Afmeting22.2 x 14.6 x 2.3 cm
Gewicht374 gram
VormHardback
NUR283 - Fictie 10-12 jaar