Vergroten
Foto 1 van 2
Vergroten
Foto 2 van 2
De Kinderboekwinkel Tip

Eigenlijk ben ik een flamingo

Door: Simone Lia
  • Leeftijdscategorie 7-9 jaar
€ 14,95
  • gratis verzenden vanaf € 30,00

  • inpakken voor maar € 0,50

  • 14 dagen omruilgarantie

  • afhalen in de winkel is gratis!

op bestelling leverbaar
levertijd 3-4 werkdagen

Omschrijving

Marcus is een worm. Zijn lievelingskleur is bruin. Hij houdt van modder (omdat het bruin is). En hij vindt het heerlijk om in de modderbruine aarde gaten te graven. Als Marcus Laurens ontmoet (een sjofele, dikke vogel die erg op een kip lijkt... maar denkt dat hij een flamingo is), komt hij oog in oog te staan met zijn grootste angst. Marcus heeft twee keuzes: overleven, of opgeslurpt worden als een spaghettisliert.

Gelezen door De Kinderboekwinkel

Een grappig boekje over twee dieren die met elkaar op reis gaan en een avontuur beleven. Op bijna elke pagina staat wel een (zwart-wit) illustratie die goed bij het verhaal passen. Er is een leuke verwijzing naar het verhaal over Robert the Bruce: een Schotse koning die moed put uit een spin met doorzettingsvermogen. Aanrader voor liefhebbers van Julius Zebra en Flip Fiasco. (Louise - De Kinderboekwinkel)

Product informatie

AuteurSimone Lia
UitgeverijLemniscaat B.V., Uitgeverij
Verschenenseptember 2016
TaalNederlands
VertalingJesse Goossens
SoortMet illustraties
ISBN9789047708131
Afmeting18.8 x 13.6 x 1.9 cm
Gewicht349 gram
VormHardback
NUR282 - Fictie 7-9 jaar