Vergroten
Foto 1 van 1

Een goede kans

Door: Sarah Moore Fitzgerald
  • Leeftijdscategorie 13-15 jaar
  • Boek bevat 192 pagina's
€ 17,99
  • gratis verzenden vanaf € 30,00

  • inpakken voor maar € 0,50

  • 14 dagen omruilgarantie

  • afhalen in de winkel is gratis!

op voorraad
Op werkdagen voor 13.00 uur besteld morgen in huis

Omschrijving

Minty is een vrolijk meisje, maar als haar ouders gaan scheiden stort haar wereld in. Ned Buckley komt halverwege het jaar bij Minty in de klas. Hij is een humeurige, mysterieuze jongen die nooit praat. Als Minty haar toevlucht zoekt in Nettlebog, het bos waar de rivier tussen de bomen stroomt, ziet ze dat Ned met zijn oma in een caravan aan de rivier woont. En Minty ontdekt steeds meer over Ned: hij is in staat om wilde paarden te berijden. En hij weet dingen over het leven die haar zullen redden. Of op zijn minst een zeer goede kans zullen geven. • Voor lezers van Annabel Pitcher en Sarah Crossan • Van de internationale bestsellerauteur van De appeltaart van hoop • Meeslepend, ontroerend en authentiek Over De appeltaart van hoop: ‘Een originele roman over loyaliteit, vriendschap, liefde en hoop. Met personages die je niet snel vergeet.’ The Bookseller ‘Een bijzonder verhaal met levendige personages.’ The Sunday Times

Product informatie

AuteurSarah Moore Fitzgerald
UitgeverijVan Goor
Verschenenmei 2017
TaalNederlands
VertalingSandra C. Hessels
SoortZonder illustraties
ISBN9789000354764
Afmeting22.3 x 14.8 x 2.4 cm
Gewicht423 gram
VormHardback
NUR284 - Fictie 13-15 jaar