Vergroten
Foto 1 van 2
Vergroten
Foto 2 van 2

De magische apotheek - De strijd om de meteoor

Door: Anna Ruhe
  • Deel 3
  • Leeftijdscategorie 10-12 jaar
  • Boek bevat 296 pagina's
€ 16,99
  • Gratis verzending bij een bestelling vanaf € 35,00

  • Inpakken voor maar € 1,50

  • 14 dagen omruilgarantie

beschikbaar
Voor 15.00 uur besteld, dezelfde dag door ons verzonden

Omschrijving

Het spannende derde boek over de magische apotheek! Lucie is een sentifleur. Dat betekent dat ze geuren niet alleen kan ruiken, maar ook kan voelen. Maar waar komt deze kracht vandaan? En hoe kan ze leren ermee om te gaan? Lucie wil niets liever dan de antwoorden op deze vragen vinden, maar ze heeft grotere zorgen. Syrell de Richemont, de leider van de Eeuwigen, wil overal ter wereld nieuwe magische apotheken openen én ook de geurtjes gaan verkopen, waar de wereld niet beter op wordt. Samen met haar vriend Mats reist Lucie naar Parijs om de plannen van Syrell te dwarsbomen. In de stad van de liefde liggen echter talloze gevaren op de loer. En Lucie ontdekt bovendien dat de antwoorden waar ze naar op zoek is in de handen van haar vijand liggen… De magische apotheek is een spannende serie voor fans van Harry Potter en Nevermoor. ‘Een boek vol avontuur, beeldend geschreven, met fijne en herkenbare personages en ik denk echt dat veel kinderen met plezier dit boek zullen lezen. Van mij dus 5 magische sterren!’ Perfecteburenleesclub.blogspot.com Deel 3 in een spannende serie Om zelf te lezen vanaf 9 jaar, maar ook fantastisch om voor te lezen  Een magische setting, een avontuurlijk verhaal en een stoere heldin! Lees ook uit deze serie:De magische apotheek 1 - Er hangt een geheim in de luchtDe magische apotheek 2 - Het mysterie van de zwarte bloemDe magische apotheek 4 - Het toernooi van de parfumeurs

Product informatie

AuteurAnna Ruhe
UitgeverijVan Holkema & Warendorf
Verschenenapril 2020
TaalNederlands
IllustratiesClaudia Carls
SoortMet illustraties
ISBN9789000368020
SerieDe magische apotheek
Afmeting22.2 x 14.8 x 3.4 cm
Gewicht569 gram
VormHardback
NUR283 - Fictie 10-12 jaar

In deze serie

Er hangt een geheim in de lucht

Er hangt een geheim in de lucht

Door: Anna Ruhe
€ 9,99
Het mysterie van de zwarte bloem

Het mysterie van de zwarte bloem

Door: Anna Ruhe
€ 16,99
Het toernooi van de parfumeurs

Het toernooi van de parfumeurs

Door: Anna Ruhe
€ 16,99
De stad van de verloren tijd

De stad van de verloren tijd

Door: Anna Ruhe
€ 16,99